wasza galeria mi się nie otwiera
wiem, nie tylko tobie, ostatnio coś się zacina na jakiś czas, za kilka godzin powinna działać.
Lubię tą sesję, fajna jest ta huśtawka :)
hejka , zdjęcia są BOSKIE . ; dddddd
Świetne fotki :))http://www.julie.pl
wasza galeria mi się nie otwiera
OdpowiedzUsuńwiem, nie tylko tobie, ostatnio coś się zacina na jakiś czas, za kilka godzin powinna działać.
OdpowiedzUsuńLubię tą sesję, fajna jest ta huśtawka :)
OdpowiedzUsuńhejka , zdjęcia są BOSKIE . ; dddddd
OdpowiedzUsuńŚwietne fotki :))http://www.julie.pl
OdpowiedzUsuń