Hm... Nie mam pomysłu, więc jestem ciekawa, co wymyślą :). Taylor bardzo fajnie wyglądała, podoba mi się w tej fryzurze.
Ciekawe co wymyślą :Phttp://www.julie.pl
Hm... Nie mam pomysłu, więc jestem ciekawa, co wymyślą :). Taylor bardzo fajnie wyglądała, podoba mi się w tej fryzurze.
OdpowiedzUsuńCiekawe co wymyślą :Phttp://www.julie.pl
OdpowiedzUsuń