chciałabym Cię zaprosić tu www.cs-history.blog.onet.pl
Bardzo mi się podobało. Fajnie to wykombinowali, sama bym nie wpadła, że można zrobić z 13 takie fajne rzeczy ;)
naprawdę świetnie się spisali. ;))
Tak zupełnie w temacie: Podoba mi się jej krótka grzywka (jaką ma np. na filmiku, kiedy daje drugie wyzwanie) :)
chciałabym Cię zaprosić tu www.cs-history.blog.onet.pl
OdpowiedzUsuńBardzo mi się podobało. Fajnie to wykombinowali, sama bym nie wpadła, że można zrobić z 13 takie fajne rzeczy ;)
OdpowiedzUsuńnaprawdę świetnie się spisali. ;))
OdpowiedzUsuńTak zupełnie w temacie: Podoba mi się jej krótka grzywka (jaką ma np. na filmiku, kiedy daje drugie wyzwanie) :)
OdpowiedzUsuń