Śliczny nagłówek, kolorystyka i fajna reklama . ;)Zapraszam do mnie. [ bitemynails ]
Uwielbiam Tay ale teraz jej nie rozumiem...Ma miliony a zabiera się za granie w reklamach?
Haha, świetna jest ta reklama :D
przecież nie robi tego dla kasy, może testować jako pierwsza najnowsze technologie, też bym tak chciała ^^
Dobre, szczególnie to spojrzenie w końcówce ;)
Śliczny nagłówek, kolorystyka i fajna reklama . ;)Zapraszam do mnie. [ bitemynails ]
OdpowiedzUsuńUwielbiam Tay ale teraz jej nie rozumiem...Ma miliony a zabiera się za granie w reklamach?
OdpowiedzUsuńHaha, świetna jest ta reklama :D
OdpowiedzUsuńprzecież nie robi tego dla kasy, może testować jako pierwsza najnowsze technologie, też bym tak chciała ^^
OdpowiedzUsuńDobre, szczególnie to spojrzenie w końcówce ;)
OdpowiedzUsuń