Pages

poniedziałek, kwietnia 26, 2010

Reklama aparatu cyfrowego Sony TX7 Cyber-Shot

Na tej stronie istnieje możliwość, by pobawić się w robienie zdjęć Taylor aparatem Sony :)


  

5 komentarzy:

  1. Śliczny nagłówek, kolorystyka i fajna reklama . ;)Zapraszam do mnie. [ bitemynails ]

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam Tay ale teraz jej nie rozumiem...Ma miliony a zabiera się za granie w reklamach?

    OdpowiedzUsuń
  3. Haha, świetna jest ta reklama :D

    OdpowiedzUsuń
  4. przecież nie robi tego dla kasy, może testować jako pierwsza najnowsze technologie, też bym tak chciała ^^

    OdpowiedzUsuń
  5. Dobre, szczególnie to spojrzenie w końcówce ;)

    OdpowiedzUsuń