O kurcze. Dopiero potem się skapłam, ze to ona :)
Na napisach końcowych była jako pierwsza :)
haha na początku jej nie poznałam ;D
hahah dobrze, że ja nie musiałam takich rzeczy robić w szkole ;)
O kurcze. Dopiero potem się skapłam, ze to ona :)
OdpowiedzUsuńNa napisach końcowych była jako pierwsza :)
OdpowiedzUsuńhaha na początku jej nie poznałam ;D
OdpowiedzUsuńhahah dobrze, że ja nie musiałam takich rzeczy robić w szkole ;)
OdpowiedzUsuń