Pages

piątek, kwietnia 30, 2010

TIME (sesja zdjęciowa)

Reszta zdjęć z sesji tutaj.

 

  

2 komentarze:

  1. Zdjęcia cudne. Szczególnie upodobało mi się to pierwsze :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ~SweetTaylor2 maja 2010 00:31

    Fajnie wygląda. Umie wyrazić uczucia...

    OdpowiedzUsuń