niestety nie znam żadnej godnej polecenia strony z tapetami, radzę szukać na livejournal lub deviantart, u nas na forum też powinnaś znaleźć kilka, może ci spasują ^^
DVD z filmem wychodzi w Stanach jakoś na początku maja, u nas nie wiem jeszcze, nawet polskich napisów w sieci nie widziałam, ale powinny pojawić się, jak wyjdzie dvd w usa.
Dziękuję. W ostatnim Bravo jest artykuł o Taylor .. pewnie już o tym wiesz :)Dom który sobie kupiła to chyba spełnienie jej marzeń bo w końcu to miasto to podobno "stolica" muzyki country... Niezły ma pomysł z tą fosą wokół kominka heh chciałabym to zobaczyć.
Znasz może jakąś stronę z tapetami z Taylor?
OdpowiedzUsuńNa zdjęciach wyszła cudnie ... Nie wiesz może czy jest już wersja polska walentynek w internecie ?
OdpowiedzUsuńniestety nie znam żadnej godnej polecenia strony z tapetami, radzę szukać na livejournal lub deviantart, u nas na forum też powinnaś znaleźć kilka, może ci spasują ^^
OdpowiedzUsuńDVD z filmem wychodzi w Stanach jakoś na początku maja, u nas nie wiem jeszcze, nawet polskich napisów w sieci nie widziałam, ale powinny pojawić się, jak wyjdzie dvd w usa.
OdpowiedzUsuńDziękuję. W ostatnim Bravo jest artykuł o Taylor .. pewnie już o tym wiesz :)Dom który sobie kupiła to chyba spełnienie jej marzeń bo w końcu to miasto to podobno "stolica" muzyki country... Niezły ma pomysł z tą fosą wokół kominka heh chciałabym to zobaczyć.
OdpowiedzUsuńtak, słyszałam, pomijam oczywiście, że w tym artykule pokazali zdjęcia, ale to nie zdjęcia mieszkania Taylor...
OdpowiedzUsuń