maigia :)
Ta sesja będzie wyjątkowa..
Cudo :)
super zdjęcie. Widać, że sesja bedzie piękna ;)
Chciałam zapytać, kto jest na twoim avatarze z Taylor? ;) Pozdrawiam.
Caitlin, skrzypaczka z zespołu Taylor.
Zdjęcie mi nie działa :( Podasz mi jeszcze raz linka ?
dziwne, mi działa, może galeria się chwilowo zawiesiła, link - http://miss-tswift.com/gallery/albums/Vogue%20by%20Annie%20Leibovitz/001.jpg
Przez Annie? Boze, ale jestem w tyle. Czekam na cała sesje, zdjęcie świetne ;D
maigia :)
OdpowiedzUsuńTa sesja będzie wyjątkowa..
OdpowiedzUsuńCudo :)
OdpowiedzUsuńsuper zdjęcie. Widać, że sesja bedzie piękna ;)
OdpowiedzUsuńChciałam zapytać, kto jest na twoim avatarze z Taylor? ;) Pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńCaitlin, skrzypaczka z zespołu Taylor.
OdpowiedzUsuńZdjęcie mi nie działa :( Podasz mi jeszcze raz linka ?
OdpowiedzUsuńdziwne, mi działa, może galeria się chwilowo zawiesiła, link - http://miss-tswift.com/gallery/albums/Vogue%20by%20Annie%20Leibovitz/001.jpg
OdpowiedzUsuńPrzez Annie? Boze, ale jestem w tyle. Czekam na cała sesje, zdjęcie świetne ;D
OdpowiedzUsuń