Wiesz może ile wazy Tayli ;)
Taylor musi być szczęśliwa :). Bardzo ładnie wyszła.
haha nie mam pojęcia, nie chwaliła się w żadnych wywiadzie :P
sesja dla CoverGirl's wydaje mi się ciekawa ;)[katy-daily.blog.onet.pl]
Zapewne bardzo mało :) niedowagę to ma na pewno :P
super blog i też ładny mam pytanie czy wiesz jak wyglądała taylor na koncercie z miley cyrus i wyobrażam to sobie beztalencie czyli miley a taylor to ta ładna i utalentowana muzycznie a i códowne zdjęcia
ups nie napisałam avatar tylko i ładny też
o jakim koncercie mówisz?
Wiesz może ile wazy Tayli ;)
OdpowiedzUsuńTaylor musi być szczęśliwa :). Bardzo ładnie wyszła.
OdpowiedzUsuńhaha nie mam pojęcia, nie chwaliła się w żadnych wywiadzie :P
OdpowiedzUsuńsesja dla CoverGirl's wydaje mi się ciekawa ;)[katy-daily.blog.onet.pl]
OdpowiedzUsuńZapewne bardzo mało :) niedowagę to ma na pewno :P
OdpowiedzUsuńsuper blog i też ładny mam pytanie czy wiesz jak wyglądała taylor na koncercie z miley cyrus i wyobrażam to sobie beztalencie czyli miley a taylor to ta ładna i utalentowana muzycznie a i códowne zdjęcia
OdpowiedzUsuńups nie napisałam avatar tylko i ładny też
OdpowiedzUsuńo jakim koncercie mówisz?
OdpowiedzUsuń