Taylor została twarzą znanej marki kosmetyków CoverGirl. Wcześniej markę tę promowały m.in.: Queen Latifah, Rihanna i Drew Barrymore. Niestety kampania promocyjna z udziałem Taylor startuje dopiero w styczniu wraz z nową linią kosmetyków. Już dziś pokazano nam zdjęcie zza kulis sesji.
Zapraszam na miliony-komentarzy.blog.onet.pl gdzie można zgarnąć wiele komentarzy za MK oraz po wymieniać się komami. Zapraszam też do wzięcia udziału w Big konkursie w którym główną nagrodą jest 450kom. Wyróżnię, aż 6 miejsc więc myślę, że warto. Więcej informacji znajdziesz po prawej stronie mojego bloga. Zgłoszenia do konkursu i wszelkie pytania proszę pisać pod najnowszym postem, postaram się jak najszybciej odpowiedzieć. Na zgłoszenia czekam do 20-22maja. PS: Jeśli zgłosi się dużo blogów i będą dużo głosować nagrody wzrosną do 800 komentarzy;-)
OdpowiedzUsuńO rany, jak świetnie!
OdpowiedzUsuńŚlicznie wyszła na tym zdjęciu! Bardzo podoba mi się ta sukienka :) // a-adams
OdpowiedzUsuńNa volley.gu.ma konkurs na naj bloga. Do wygrania 500 k. Zgłoś się!
OdpowiedzUsuńb. ładny kolor sukienki, śmieszną minę zrobiła ;]
OdpowiedzUsuń