Pages
(Przenieś do…)
STRONA GŁÓWNA
O TAYLOR SWIFT
DYSKOGRAFIA
O PIOSENKACH
MULTIMEDIA
FORUM
▼
wtorek, maja 04, 2010
Za kulisami sesji zdjęciowej dla CoverGirl
1 komentarz:
~SweetSwift
5 maja 2010 21:31
Fajna sesja ale niezbyt wyjątkowa hehe
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer
Fajna sesja ale niezbyt wyjątkowa hehe
OdpowiedzUsuń