Pages
(Przenieś do…)
STRONA GŁÓWNA
O TAYLOR SWIFT
DYSKOGRAFIA
O PIOSENKACH
MULTIMEDIA
FORUM
▼
wtorek, maja 04, 2010
MET Gala 2010
Taylor uczestniczyła w gali otwarcia wystawy o amerykańskich kobietach w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Więcej zdjęć
tutaj
.
1 komentarz:
~scrabble
11 maja 2010 15:29
nieziemsko wyglądała, może przez ten makijaż a może przez to że suknia trochę inna niż zawsze ;)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer
nieziemsko wyglądała, może przez ten makijaż a może przez to że suknia trochę inna niż zawsze ;)
OdpowiedzUsuń