Pages
(Przenieś do…)
STRONA GŁÓWNA
O TAYLOR SWIFT
DYSKOGRAFIA
O PIOSENKACH
MULTIMEDIA
FORUM
▼
piątek, maja 07, 2010
Taylor w Nowym Jorku (4-5.05.2010)
Opuszczając restaurację Del Friscos. Więcej zdjęć
tutaj
.
Na zakupach. Więcej zdjęć
tutaj
.
1 komentarz:
~scrabble
11 maja 2010 15:22
pięknie jej w tym płaszczyku
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer
pięknie jej w tym płaszczyku
OdpowiedzUsuń