Och, Back to December brzmi cudownie i nie mogę się doczekać Story of Us i całej tracklisty...
świetne jest to z gitarą ;D
Fantastyczne zdjęcie!!! Ona jest niesamowicie fotogeniczna :Dxoxo!
Och, Back to December brzmi cudownie i nie mogę się doczekać Story of Us i całej tracklisty...
OdpowiedzUsuńświetne jest to z gitarą ;D
OdpowiedzUsuńFantastyczne zdjęcie!!! Ona jest niesamowicie fotogeniczna :Dxoxo!
OdpowiedzUsuń