Wielki konkurs!1000kZa zgłoszenie 10+10 k!www.smietniskoo.blog.onet.plZapisy tylko do 25 sierpnia 2010 do 10.00nie zwlekajwww.smietniskoo.blog.onet.plPS: PRZEPRASZAM ZA SPAM :]
śliczne *.*
oooh jakie piękne widoki...
No, widoki są ekstra :) Lubię to zdjęcie na łódce.
To na plaży też jest śliczne
Wielki konkurs!1000kZa zgłoszenie 10+10 k!www.smietniskoo.blog.onet.plZapisy tylko do 25 sierpnia 2010 do 10.00nie zwlekajwww.smietniskoo.blog.onet.plPS: PRZEPRASZAM ZA SPAM :]
OdpowiedzUsuńśliczne *.*
OdpowiedzUsuńoooh jakie piękne widoki...
OdpowiedzUsuńNo, widoki są ekstra :) Lubię to zdjęcie na łódce.
OdpowiedzUsuńTo na plaży też jest śliczne
OdpowiedzUsuń