Ona ma zawsze piękne sukienki.Nie dziwię się ,że przyszedł były prezydent ja też bym przyszła;)
Ale jazda ! hehe XD Fajnie ,że wpadł też ten facet który zagrał z nią w teledysku :)
no jego to bym się tam nie spodziewała ;)
Ona ma zawsze piękne sukienki.Nie dziwię się ,że przyszedł były prezydent ja też bym przyszła;)
OdpowiedzUsuńAle jazda ! hehe XD Fajnie ,że wpadł też ten facet który zagrał z nią w teledysku :)
OdpowiedzUsuńno jego to bym się tam nie spodziewała ;)
OdpowiedzUsuń