Pages

czwartek, maja 23, 2013

Koncert w San Antonio, Teksas (22 maj)

Taylor wykonała "Teardrops on my guitar".





http://youtu.be/lP_mXj-zLSc

1 komentarz:

  1. A wczoraj właśnie słuchałam cały dzień tej piosenki :)

    Jak zawsze świetne wykonanie ♥

    OdpowiedzUsuń