Pages

wtorek, maja 14, 2013

Koncert w Waszyngtonie, DC (12 maj)

Z okazji Dnia Matki w USA Taylor zaśpiewała "The Best Day".





http://youtu.be/4T6evT0Bl_E

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz