Pages
(Przenieś do…)
STRONA GŁÓWNA
O TAYLOR SWIFT
DYSKOGRAFIA
O PIOSENKACH
MULTIMEDIA
FORUM
▼
wtorek, maja 14, 2013
Koncert w Waszyngtonie, DC (12 maj)
Z okazji Dnia Matki w USA Taylor zaśpiewała "The Best Day".
http://youtu.be/4T6evT0Bl_E
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz