W jakim sensie? Piosenka zostanie wysłana do radiostacji w Wlk. Brytanii 24 czerwca. W Australii piosenkę już grają w radiostacjach. Poza tym nic więcej na temat tego singla nie wiadomo.
Z tego co wiem 22 nie przebił sie do pop listy na rmfie, a poza nią też go nie słyszałam, a tej stacji słucham często. Na esce jeszcze walczy, ale nie ma wielu głosów...
Kiedy premiera "Everything has changed"?
OdpowiedzUsuńW jakim sensie? Piosenka zostanie wysłana do radiostacji w Wlk. Brytanii 24 czerwca. W Australii piosenkę już grają w radiostacjach. Poza tym nic więcej na temat tego singla nie wiadomo.
OdpowiedzUsuńA w Polsce? Jest wgl jakaś szansa na puszczanie jej w naszych radiach?
OdpowiedzUsuńOczywiście, że jest szansa. Niedługo się przekonamy.
OdpowiedzUsuńZ tego co wiem 22 nie przebił sie do pop listy na rmfie, a poza nią też go nie słyszałam, a tej stacji słucham często. Na esce jeszcze walczy, ale nie ma wielu głosów...
OdpowiedzUsuń