Pages

czwartek, czerwca 06, 2013

Występ z The Rolling Stones!

Taylor była gościem specjalnym podczas koncertu The Rolling Stones w Chicago.





http://youtu.be/nNiCACG6biA

2 komentarze:

  1. To wielki zaszczyt dla Tay,że mogła z nimi wystąpić,ale szczerze mowiac srednio mi się to wykonanie podobalo.Taylor i Mick są po prostu z dwoch roznych bajek,ktore raczej trudno pogodzic.

    OdpowiedzUsuń
  2. dokładnie tak myślę. :<

    OdpowiedzUsuń