To wielki zaszczyt dla Tay,że mogła z nimi wystąpić,ale szczerze mowiac srednio mi się to wykonanie podobalo.Taylor i Mick są po prostu z dwoch roznych bajek,ktore raczej trudno pogodzic.
dokładnie tak myślę. :<
To wielki zaszczyt dla Tay,że mogła z nimi wystąpić,ale szczerze mowiac srednio mi się to wykonanie podobalo.Taylor i Mick są po prostu z dwoch roznych bajek,ktore raczej trudno pogodzic.
OdpowiedzUsuńdokładnie tak myślę. :<
OdpowiedzUsuń