Pages

wtorek, sierpnia 13, 2013

Koncert w Chicago, Illinois (10 sierpień)

Taylor zaśpiewała "Fearless".





http://youtu.be/e8Wx97a-be0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz