Pages

poniedziałek, sierpnia 19, 2013

Koncert w San Diego, Kalifornia (16 sierpień)

Taylor zaśpiewała "Fifteen".







http://youtu.be/8_Cp6Wb11OI

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz