Pages
(Przenieś do…)
STRONA GŁÓWNA
O TAYLOR SWIFT
DYSKOGRAFIA
O PIOSENKACH
MULTIMEDIA
FORUM
▼
poniedziałek, sierpnia 19, 2013
Koncert w San Diego, Kalifornia (16 sierpień)
Taylor zaśpiewała "Fifteen".
http://youtu.be/8_Cp6Wb11OI
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz