Taylor nie pojawiła się na gali, jednak zdobyła nagrody w kategorii: Ulubiona Artystka Country oraz Ulubiona Piosenka Country ("We are never ever getting back together"). Gratulacje!
możliwe, że nawet jej nie poinformowali o tym wcześniej, mimo że zwykle tak robią - na gali są same gwiazdy, co występują albo wygrywają. gdyby ją poinformowali, nagrała by coś, a tak nawet nie było żadnej informacji na gali, dopiero po niej ludzie się dowiedzieli. TCA to taka zabawa, a nie nagrody, ale i tak to dziwne.
wiecie może czemu nie było jej na gali? Ani żadnego filmiku z podziękowaniami?
OdpowiedzUsuńczy to prawda że Taylor chciała współpracować z Laną Del Rey ale ona się nie zgodziła ??
OdpowiedzUsuńPierwsze słyszę.
OdpowiedzUsuńNasza "ulubiona" Wagabudna" kończy dzis rok :)
OdpowiedzUsuńmożliwe, że nawet jej nie poinformowali o tym wcześniej, mimo że zwykle tak robią - na gali są same gwiazdy, co występują albo wygrywają. gdyby ją poinformowali, nagrała by coś, a tak nawet nie było żadnej informacji na gali, dopiero po niej ludzie się dowiedzieli. TCA to taka zabawa, a nie nagrody, ale i tak to dziwne.
OdpowiedzUsuńdzieki za odpowiedz :) dlatego wolalam sie spytac. Nie ładnie postąpili.
OdpowiedzUsuńto wspaniale haha :D czas świętować xd
OdpowiedzUsuńPamiętam to oczekiwanie na chat do 1 w nocy :D
OdpowiedzUsuń