Zwiastun teledysku do "Mine"!

12:21

Pojawił się krótki zwiastun teledysku do "Mine"! Wygląda naprawdę świetnie, czuję, że to będzie jeden z jej lepszych teledysków. Roman wybrał śliczny coloring, chyba najładniejszy ze wszystkich teledysków Taylor :) Gdyby zwiastun usunięto z Youtube, do zobaczenia tutaj.


   

19 komentarze

  1. no i moją koncepsje w łeb wzięło :) rzeczywiście coloring zdecydowanie najlepszy <33 teraz pozostaje czekać na pełną wersję ! chyba będzie to mój ulubiony teledysk, może nie piosenka ale teledysk jest niebywale lepszy od poprzednich (przynajmniej ten krótki kawałek) <3

    OdpowiedzUsuń
  2. pewnie dlatego, że tym razem Taylor go wyreżyserowała wspólnie z Romanem :D

    OdpowiedzUsuń
  3. czy ta dziewczyna nigdy nie daje komuś zrobić coś za siebie??? : ) wow, ona jest niemożliwa : )

    OdpowiedzUsuń
  4. z tym od You belong with me? a tak przy okazji teraz jeszcze bardziej nie moge sie doczekac teledysku

    OdpowiedzUsuń
  5. tak, z tym od YBWM i Fifteen

    OdpowiedzUsuń
  6. Ona jest totalnie niesamowita !!!! Nie mogę się doczekać teledysku :)A tak wogóle to nie wiesz czy można w Polsce kupić pierwszy album Taylor ?

    OdpowiedzUsuń
  7. w sklepie chyba nie, ale zawsze można kupić z importu na allegro (niekiedy bardzo tanie oferty się pojawiają, ja kupiłam dwie płyty za 50 zł)

    OdpowiedzUsuń
  8. ten teledysk zapowiada się niesamowicie!

    OdpowiedzUsuń
  9. Tak na pewno będzie niesamowity już się nie mogę doczekać!!!!

    OdpowiedzUsuń
  10. aaaaa ! aż chce mi się beczeć.... :P <3333333

    OdpowiedzUsuń
  11. Tak, no niestety nie mogę się wypowiedzieć na ten temat, co nie zmienia faktu, że wyczekuję teledysku strasznie!

    OdpowiedzUsuń
  12. Kurcze no !! tylko zaostrzyli mój apetyt ! Ja chcę już ! w tej chwili ! ;( Ten teledysk musi być świetny, skoro Taylor maczała w nim swoje paluszki :)

    OdpowiedzUsuń
  13. ahhh!!!! i już widzę tą nagrodę na najlepszy teledysk !!!!jest coś piękniejszego niż taylor i jej piosenki ?

    OdpowiedzUsuń
  14. A może wcześniej bd przeciek ? ;D

    OdpowiedzUsuń
  15. wolę sobie nie robić nadziei ^^

    OdpowiedzUsuń
  16. Uwielbiam to! I nie mogę sie już doczekać 27 sierpnia ;););) Bogu dzięki za twoj blog ;) Hahaha ;)

    OdpowiedzUsuń
  17. Niesamowite... nie mogę się już doczekać... jak na razie, jak tak dalej pójdzie ten teledysk będzie moim numerem 1 <3

    OdpowiedzUsuń
  18. ajj już się w nim zakochałam :D ;***

    OdpowiedzUsuń
  19. czuję się bardzo pozytywnie zaskoczona :)

    OdpowiedzUsuń