Zwiastun teledysku do "Mine"!
12:21Pojawił się krótki zwiastun teledysku do "Mine"! Wygląda naprawdę świetnie, czuję, że to będzie jeden z jej lepszych teledysków. Roman wybrał śliczny coloring, chyba najładniejszy ze wszystkich teledysków Taylor :) Gdyby zwiastun usunięto z Youtube, do zobaczenia tutaj.

19 komentarze
no i moją koncepsje w łeb wzięło :) rzeczywiście coloring zdecydowanie najlepszy <33 teraz pozostaje czekać na pełną wersję ! chyba będzie to mój ulubiony teledysk, może nie piosenka ale teledysk jest niebywale lepszy od poprzednich (przynajmniej ten krótki kawałek) <3
OdpowiedzUsuńpewnie dlatego, że tym razem Taylor go wyreżyserowała wspólnie z Romanem :D
OdpowiedzUsuńczy ta dziewczyna nigdy nie daje komuś zrobić coś za siebie??? : ) wow, ona jest niemożliwa : )
OdpowiedzUsuńz tym od You belong with me? a tak przy okazji teraz jeszcze bardziej nie moge sie doczekac teledysku
OdpowiedzUsuńtak, z tym od YBWM i Fifteen
OdpowiedzUsuńOna jest totalnie niesamowita !!!! Nie mogę się doczekać teledysku :)A tak wogóle to nie wiesz czy można w Polsce kupić pierwszy album Taylor ?
OdpowiedzUsuńw sklepie chyba nie, ale zawsze można kupić z importu na allegro (niekiedy bardzo tanie oferty się pojawiają, ja kupiłam dwie płyty za 50 zł)
OdpowiedzUsuńten teledysk zapowiada się niesamowicie!
OdpowiedzUsuńTak na pewno będzie niesamowity już się nie mogę doczekać!!!!
OdpowiedzUsuńaaaaa ! aż chce mi się beczeć.... :P <3333333
OdpowiedzUsuńTak, no niestety nie mogę się wypowiedzieć na ten temat, co nie zmienia faktu, że wyczekuję teledysku strasznie!
OdpowiedzUsuńKurcze no !! tylko zaostrzyli mój apetyt ! Ja chcę już ! w tej chwili ! ;( Ten teledysk musi być świetny, skoro Taylor maczała w nim swoje paluszki :)
OdpowiedzUsuńahhh!!!! i już widzę tą nagrodę na najlepszy teledysk !!!!jest coś piękniejszego niż taylor i jej piosenki ?
OdpowiedzUsuńA może wcześniej bd przeciek ? ;D
OdpowiedzUsuńwolę sobie nie robić nadziei ^^
OdpowiedzUsuńUwielbiam to! I nie mogę sie już doczekać 27 sierpnia ;););) Bogu dzięki za twoj blog ;) Hahaha ;)
OdpowiedzUsuńNiesamowite... nie mogę się już doczekać... jak na razie, jak tak dalej pójdzie ten teledysk będzie moim numerem 1 <3
OdpowiedzUsuńajj już się w nim zakochałam :D ;***
OdpowiedzUsuńczuję się bardzo pozytywnie zaskoczona :)
OdpowiedzUsuń