Taylor na okładce Marie Claire

00:00

    

  
 

3 komentarze

  1. ślicznie <3 najlepsze te buty ;** bardzo dziękuję za założenie tego bloga Luthien :)

    OdpowiedzUsuń
  2. awwww nie ma za co <3

    OdpowiedzUsuń
  3. A mi się to zdjęcie nie podoba... jest takie... sztuczne. Moze to przez te wlosy? Chyba sa doczepiane... jakos malo Taylor w tej okladce.

    OdpowiedzUsuń