Nowa odsłona bloga!
21:37Jak nietrudno zauważyć, blog w końcu został przeniesiony na serwis blog.pl. Mam nadzieję, że już nie będzie problemów z wyświetlaniem bloga, nieistniejącymi notkami i wyskakującymi co chwilę błędami. Jednak będę potrzebowała kilka dni na oswojenie się z nowymi funkcjami bloga, opracowanie szablonu i nowego nagłówka, więc przez jakiś czas blog będzie w trakcie przebudowy. Mimo wszystko newsy powinny się pojawiać na bieżąco :)
Edit: Udało mi się wyłączyć konieczność wpisywania adresu e-mail i przepisywania kodu z obrazka przy dodawaniu komentarzy :)

9 komentarze
póki co, działa super - zobaczymy czy z czasem to nie minie ;)
OdpowiedzUsuńgraficznie wszystko się chyba nieco rozjechało (?), ale cierpliwie czekam do zakończenia przebudowy bloga
mój pierwszy komentarz po zmianach i ciekaw jestem czy wciąż będą problemy z podwójnym dodawaniem wpisów
no tak, zanim dodam nowy nagłówek, to trochę minie, bo trzeba go najpierw zrobić, i jeszcze mam sporo roboty z innymi rzeczami ;)
OdpowiedzUsuńNo nareszcie,miejmy nadzieje,ze to koniec problemow z wyswietlaniem :)
OdpowiedzUsuńyay, podoba mi się nowy wygląd bloga <3 w szczególności dlatego, że uwielbiam to zdjęcie.
OdpowiedzUsuńpodoba mi się to zdjęcie miesiąca takie zawsze coś
OdpowiedzUsuńsuper że jest już nowy wygląd, strasznie mi się podoba :)
OdpowiedzUsuńps. kiedy tłumaczenie I Knew U were trouble? ;)
Nowa stronka wygląda całkiem całkiem i ładuje się błyskawicznie. Dzięki Luthien za to, jak wiele pracy wkładasz w tą stronkę ;)
OdpowiedzUsuńTylko czemu przerzuciłaś zakładki z lewej na prawą stronę? Jakoś przywykłem do starego układu... :)
Mam pytanie czy tylko mi się nie wyświetlają wszystkie zakładki? min. w o piosenkach podziękowania z albumu taylor swift
OdpowiedzUsuńzakładki muszę wszystkie podmienić, bo przestały działać po przeniesieniu bloga, właśnie się tym zajmuję ;)
OdpowiedzUsuń