Nowa odsłona bloga!

21:37

Jak nietrudno zauważyć, blog w końcu został przeniesiony na serwis blog.pl. Mam nadzieję, że już nie będzie problemów z wyświetlaniem bloga, nieistniejącymi notkami i wyskakującymi co chwilę błędami. Jednak będę potrzebowała kilka dni na oswojenie się z nowymi funkcjami bloga, opracowanie szablonu i nowego nagłówka, więc przez jakiś czas blog będzie w trakcie przebudowy. Mimo wszystko newsy powinny się pojawiać na bieżąco :)

Edit: Udało mi się wyłączyć konieczność wpisywania adresu e-mail i przepisywania kodu z obrazka przy dodawaniu komentarzy :)

9 komentarze

  1. póki co, działa super - zobaczymy czy z czasem to nie minie ;)
    graficznie wszystko się chyba nieco rozjechało (?), ale cierpliwie czekam do zakończenia przebudowy bloga
    mój pierwszy komentarz po zmianach i ciekaw jestem czy wciąż będą problemy z podwójnym dodawaniem wpisów

    OdpowiedzUsuń
  2. no tak, zanim dodam nowy nagłówek, to trochę minie, bo trzeba go najpierw zrobić, i jeszcze mam sporo roboty z innymi rzeczami ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. No nareszcie,miejmy nadzieje,ze to koniec problemow z wyswietlaniem :)

    OdpowiedzUsuń
  4. yay, podoba mi się nowy wygląd bloga <3 w szczególności dlatego, że uwielbiam to zdjęcie.

    OdpowiedzUsuń
  5. podoba mi się to zdjęcie miesiąca takie zawsze coś

    OdpowiedzUsuń
  6. super że jest już nowy wygląd, strasznie mi się podoba :)
    ps. kiedy tłumaczenie I Knew U were trouble? ;)

    OdpowiedzUsuń
  7. Nowa stronka wygląda całkiem całkiem i ładuje się błyskawicznie. Dzięki Luthien za to, jak wiele pracy wkładasz w tą stronkę ;)
    Tylko czemu przerzuciłaś zakładki z lewej na prawą stronę? Jakoś przywykłem do starego układu... :)

    OdpowiedzUsuń
  8. Mam pytanie czy tylko mi się nie wyświetlają wszystkie zakładki? min. w o piosenkach podziękowania z albumu taylor swift

    OdpowiedzUsuń
  9. zakładki muszę wszystkie podmienić, bo przestały działać po przeniesieniu bloga, właśnie się tym zajmuję ;)

    OdpowiedzUsuń