Zwiastun "Red"!

16:53

W tym tygodniu na iTunes będzie udostępniona tytułowa piosenka z albumu "Red".

  

6 komentarze

  1. hmm... po zwiastunie jak narazie nic nie mogę wywnioskować.Luthien, wiesz może, kiedy dokładnie wyjdzie ten singiel? ;]

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawie sie zapowiada :)

    OdpowiedzUsuń
  3. ciekawie? to będzie niesamowite! troche przypomina mi "Haunted", tak muzycznie :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Co tydzień o tej samej porze - wtorek, 6:00. Podawałam wcześniej harmonogram :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Czuje, że piosenka będzie świetne. Zaczynam mieć wrażenie, że trackliste dostaniem przy wydaniu ostatniej piosenki z odliczania.

    OdpowiedzUsuń
  6. faktycznie, przepraszam. Zmyliło mnie to "w tym tygodniu", myślałem, że nie znasz dokładnej daty ;]

    OdpowiedzUsuń