Out of the woods

08:39

OUT OF THE WOODS

26 komentarze

  1. Mi na początku zwrotka skojarzyła się trochę z "Boom clap: Charlie XCX. Generalnie bardzo podobają mi sie wszystkie te drugie głosy i trzecia zwrotka, mniej refren sam w sobie, całościowo to jednak brzmi dobrze :P

    OdpowiedzUsuń
  2. PRZEJŚCIE JEST WSZYSTKIM ASDFGHJ

    REMEMBER WHEN WE COULDN'T TAKE THE HEAT
    I WALKED OUT, I SAID 'I'M SETTING YOU FREE'

    *cries*

    OdpowiedzUsuń
  3. Strasznie mi się podoba,jest pop,ale dobry pop,a nie tak jak np. w przypadku Wagabundy.I super,że slychać inspiracje latami 80 :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Chwilę zajęło, zanim połączyłam te dwie rzeczy, ale:

    Taylor: YOUR NECKLACE HANGING FROM MY NECK (...) BABY LIKE WE STOOD A CHANCE, TWO PAPER AIRPLANES FLYING FLYING...
    me: *cries*

    OdpowiedzUsuń
  5. Aj.. chyba jestem nieogarnięta trochę ale o co z tym chodzi? :)

    OdpowiedzUsuń
  6. mi się podoba, jednak ten refren jest zbyt prosty. Jak na Taylor to powinna coś innego wymyślić. No nie wiem. Liczę mimo wszystko na więcej jeśli będzie już płyta.
    A i Luthien wytłumacz te twoje skojarzenia, bo ja również jestem idiotką :P

    OdpowiedzUsuń
  7. brzmi kompletnie inaczej niż wszystko, kojarzy mi sie z nowa wersja Love Story i podoba mi sie...Taylor poszła w innym kierunku i dobrze, ciekawe jaka bedzie reszta płyta...

    OdpowiedzUsuń
  8. ~CrazySwiftie ● нσηєѕтℓу14 października 2014 12:07

    Mi się podoba odzwierciedla inną Taylor :P inny klimat i miły dla ucha :D

    Mam pytanie czy wiesz Luthien kiedy będzie lepszej wersji piosenka lub czy wiadomo już coś o teledysku?

    Jestem ciekawa jakie będą następne piosenki, płyta myślę okaże się kolejnym sukcesem i trzymam kciuki oby tak dalej, Tay jeszcze nas zaskoczy :D

    OdpowiedzUsuń
  9. chodzi chyba o to że Harry i Taylor mieli naszyjnik w kształcie papierowego samolotu http://wac.450f.edgecastcdn.net/80450F/popcrush.com/files/2012/11/Harry-Styles-Taylor-Swift.jpg

    OdpowiedzUsuń
  10. Kiedy dodasz tłumaczenie?

    OdpowiedzUsuń
  11. Tak, chodzi o tej naszyjnik w kształcie papierowego samolotu. Jak ktoś nie wie, jak wygląda, to nie skojarzy tego odniesienia porównującego ich do papierowych samolotów na końcu drugiej zwrotki :-)

    OdpowiedzUsuń
  12. Piosenka nie jest póki co drugim singlem, może w ogóle nie będzie, więc nie ma co na razie myśleć o teledysku.

    OdpowiedzUsuń
  13. Nie mogę się doczekać nowej płyty! Jeśli OOTW odzwierciedla całość to może być ciekawie. Ciesze się, że mimo zmian zostało coś bardzo charakterystycznego dla Tay - te dzielenie się drobnymi szczegółami (naszyjniki) :). Co do refrenu - faktycznie prosty, ale wpadający w ucho. Ogólnie - I died.

    OdpowiedzUsuń
  14. Po niezliczonej ilości przesłuchań stwierdzam, że będę lubić pop w wykonaniu Taylor jeśli będzie trzymać swój głos w takich naturalnych rejestrach jak tutaj zamiast w superwysokich tonach SIO :D
    Jest coś takiego szczególnego w jej głosie, kiedy śpiewa ten refren.

    OdpowiedzUsuń
  15. OMG OOTW WYPRZEDAŁO SIE NA ITUNES! PIERWSZY RAZ W HISTORII TEGO SERWISU JAKAŚ PIOSENKA TEGO DOKONAŁA...!!!

    OdpowiedzUsuń
  16. ~CrazySwiftie●нσηєѕтℓу14 października 2014 21:15

    Bardzo dobry pomysł jestem za :*
    Moim marzeniem byłoby iść na koncert Tay ^^ myślę że to nie tylko moje marzenie.
    Luthien pomóż nam i jakbyś mogła umieścić na blogu i na fb.
    Niech Tay nas odwiedzi jak nie w tym roku to w przyszłym :D !
    Grunt to próbować i nie poddawać się wiara czyni cuda a im więcej osób się zaangażuje tym lepiej ;)

    OdpowiedzUsuń
  17. Piosenka bardzo mi się podoba, o wiele bardziej od Shake it off. Widać, że Tay poszła na całość i czekają nas mocno popowe brzmienia. Niby fajnie, ale ja trochę tęsknię za tym co było dawniej, brak mi tego country ...
    Wracając do OOTW to mnie właśnie najbardziej porywa refren... mimo że taki prościutki :)

    OdpowiedzUsuń
  18. Szczera będę, że za pierwszym razem kiedy słuchałam Out Of The Woods w pociągu o 6.30 rano jadąc na zajęcia, wcale mnie nie porwała. Jeszcze się przestawiam, że poszła w totalny pop. Ale teraz leci po raz 30 i ach... Taylor i te jej szczegóły. Najlepsze, że dokładnie wiem, jak się wtedy z nim czuła. Kolejny raz postawiła na swoim i jestem z niej dumna! <3
    Jeszcze tylko 2 tygodnie do 1989! woo-hooo! :D

    OdpowiedzUsuń
  19. Ty Luthien zawsze wiesz, czego potrzebuję... :> szukałam cały dzień bezpiecznego linku, musiałam cały czas słuchać na tumblr :P dzięki! <3

    OdpowiedzUsuń
  20. A PS. Jedziesz może na koncert Eda do Wawy? Albo któraś ze Swifies jedzie? :))

    OdpowiedzUsuń
  21. Nie, bo jestem spłukana :(

    OdpowiedzUsuń
  22. Ja jadę, udało mi się jakoś złapać bilety

    OdpowiedzUsuń
  23. AAAAAAAA mnie powaliło przejście z zwrotki na refren i cały refren też mi się podoba :D !!!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  24. Przyznam, że początkowo nie skojarzyłam, że "out of the woods" to idom i oznacza "mieć za sobą najgorsze" i dopiero po przesłuchaniu piosenki mi zaskoczyło, że nie chodzi tu tylko o las:)

    OdpowiedzUsuń