Reklama wersji deluxe "1989"
10:01Spot zawiera fragment piosenki "Style".
https://www.youtube.com/watch?v=o7izx8zxX5E
Spot zawiera fragment piosenki "Style".
https://www.youtube.com/watch?v=o7izx8zxX5E

Witajcie na pierwszej polskiej stronie o Taylor Swift, która działa od 2007 roku! Tylko tutaj znajdziecie najnowsze newsy o tej utalentowanej artystce!
Od grudnia 2017 roku blog przeniesiony pod nowy adres:
taylorswift.blog.onet.pl --->
lovely-taylorswift.blogspot.com
23 komentarze
Czy tylko ja mam wrażenie ze te piosenki niczym sie nie różnią w brzmieniu?? :-( jestem naprawdę negatywnie nastawiona więc jak usłyszę cały album to mogę być tylko pozytywnie zaskoczona! :-) ehh kiedy on w końcu wycieknie??? :-P
OdpowiedzUsuńW tym fragmencie padają slowa "Take Me Home"(tytul drugiego albumu 1D). Ich fanki znow się uczepią ;d
OdpowiedzUsuńNie wiedziałam. Dzięki za info.
OdpowiedzUsuńNie przykładam wagi do tego, co robią fani 1D, ale wczoraj rzucił mi się w oczy komentarz, w którym ktoś twierdził, że Nowy Jork w WTNY ma symbolizować Harry'ego i Taylor powinna dać już sobie spokój... lmao. Im wiele nie trzeba. Nie ma co sobie zawracać nimi głowy.
Zgadzam się,lepiej nie czytac tego co one piszą ;d Po tym jak wyszlo "Out Of The Woods" caly Twitter przezywal,ze Taylor ZNÓW napisala piosenkę o Harrym,ciekawa jestem tylko jakie byly te poprzednie piosenki ,bo jakos zadnej nie pamiętam ;)
OdpowiedzUsuńJa się zorientowałam od razu jak usłyszałam słowo: STYLE, a potem wyrażenie: TAKE ME HOME :D Jestem Swiftie i Directioner i to trochę boli jak komuś o tym mówię a ta osoba na to: JAK TO?!
OdpowiedzUsuńW każdym fandomie są psychiczni i normalni fani, więc mnie to wcale nie dziwi, znam online kilka osób, które uwielbiają Taylor i 1D. Niestety ci psychiczni są bardziej widoczni i "głośniejsi".
OdpowiedzUsuńhttps://mobile.twitter.com/jamieswiftie/status/524931694919299072
OdpowiedzUsuńwyciek jest już tylko kwestią czasu, szykujcie się :-D
W jaki sposob te krazki weszly w posiadanie tej pani? o.o
OdpowiedzUsuńSklep zaczął wcześniej sprzedawać, takie sytuacje zdarzają się nagminnie. Ponoć jakiś sklep w Niemczech też już sprzedaje.
OdpowiedzUsuńJest szansa ze plyta będzie juz dzisiaj?
OdpowiedzUsuńDość duża.
OdpowiedzUsuńhttp://www.youtube.com/watch?v=nz510C0QL7k jest link do pobrania tylko teraz zastanawiam się czy naciągają czy rzeczywiście da się! :D Niestety trzeba podać nr telefonu a to ryzykowne....
OdpowiedzUsuńJeśli gdzieś trzeba podać numer telefonu to juz nawet nie ma sie co zastanawiac czy to ryzykowne czy nie :p
OdpowiedzUsuńAle znalazłam pełną listę piosenek! :) http://www.musictimes.com/articles/12694/20141017/taylor-swift-1989-tracklist-leak-twitter.htm
OdpowiedzUsuńLudzie, nigdy nie podawajcie swojego numeru telefonu, bo stracicie dużo pieniędzy.
OdpowiedzUsuńCo do tracklisty, to jest ta wydedukowana przez fanów (na tej stronie podana z kilkoma błędami - Blank Space, a nie Blank Spaced). W każdym razie większość, jeśli nie cała, tej listy jest prawidłowa, ale nie jest to tracklista potwierdzona i oficjalna.
Oficjalną tracklistę dostaniemy jak płyta wycieknie :P
podobno piosenki już były ale ludzie pozgłaszali Taylor Nation i usuneli wszystkie :(
OdpowiedzUsuńKurcze, a tak bym posluchala ;/
OdpowiedzUsuńEhhh, czekam dalej i będę szukac. :-(
OdpowiedzUsuńPoczekajcie do premiery, efekt będzie lepszy, poza tym docenmy też ciezka prace Taylor. Co do płyty to nie jestem przekonana tylko do WTNY ale reszta zapowiada się swietnie. Może dlatego ze pokochałam jej muzykę dopiero od Red, kiedy zaczęła eksperymentować z popem :)
OdpowiedzUsuńhttp://i.imgur.com/Znck25G.jpg proszę co znalazłam
OdpowiedzUsuńspeedyshare.com/BfdU5/TS19.rar. znalazlam na jakims fotum
OdpowiedzUsuńAle to chyba fake
OdpowiedzUsuńNo to znamy pewną tracklistę :D
OdpowiedzUsuń