Reklama wersji deluxe "1989"

10:01

Spot zawiera fragment piosenki "Style".

https://www.youtube.com/watch?v=o7izx8zxX5E

23 komentarze

  1. Czy tylko ja mam wrażenie ze te piosenki niczym sie nie różnią w brzmieniu?? :-( jestem naprawdę negatywnie nastawiona więc jak usłyszę cały album to mogę być tylko pozytywnie zaskoczona! :-) ehh kiedy on w końcu wycieknie??? :-P

    OdpowiedzUsuń
  2. W tym fragmencie padają slowa "Take Me Home"(tytul drugiego albumu 1D). Ich fanki znow się uczepią ;d

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie wiedziałam. Dzięki za info.
    Nie przykładam wagi do tego, co robią fani 1D, ale wczoraj rzucił mi się w oczy komentarz, w którym ktoś twierdził, że Nowy Jork w WTNY ma symbolizować Harry'ego i Taylor powinna dać już sobie spokój... lmao. Im wiele nie trzeba. Nie ma co sobie zawracać nimi głowy.

    OdpowiedzUsuń
  4. Zgadzam się,lepiej nie czytac tego co one piszą ;d Po tym jak wyszlo "Out Of The Woods" caly Twitter przezywal,ze Taylor ZNÓW napisala piosenkę o Harrym,ciekawa jestem tylko jakie byly te poprzednie piosenki ,bo jakos zadnej nie pamiętam ;)

    OdpowiedzUsuń
  5. Ja się zorientowałam od razu jak usłyszałam słowo: STYLE, a potem wyrażenie: TAKE ME HOME :D Jestem Swiftie i Directioner i to trochę boli jak komuś o tym mówię a ta osoba na to: JAK TO?!

    OdpowiedzUsuń
  6. W każdym fandomie są psychiczni i normalni fani, więc mnie to wcale nie dziwi, znam online kilka osób, które uwielbiają Taylor i 1D. Niestety ci psychiczni są bardziej widoczni i "głośniejsi".

    OdpowiedzUsuń
  7. https://mobile.twitter.com/jamieswiftie/status/524931694919299072
    wyciek jest już tylko kwestią czasu, szykujcie się :-D

    OdpowiedzUsuń
  8. W jaki sposob te krazki weszly w posiadanie tej pani? o.o

    OdpowiedzUsuń
  9. Sklep zaczął wcześniej sprzedawać, takie sytuacje zdarzają się nagminnie. Ponoć jakiś sklep w Niemczech też już sprzedaje.

    OdpowiedzUsuń
  10. Jest szansa ze plyta będzie juz dzisiaj?

    OdpowiedzUsuń
  11. http://www.youtube.com/watch?v=nz510C0QL7k jest link do pobrania tylko teraz zastanawiam się czy naciągają czy rzeczywiście da się! :D Niestety trzeba podać nr telefonu a to ryzykowne....

    OdpowiedzUsuń
  12. Jeśli gdzieś trzeba podać numer telefonu to juz nawet nie ma sie co zastanawiac czy to ryzykowne czy nie :p

    OdpowiedzUsuń
  13. Ale znalazłam pełną listę piosenek! :) http://www.musictimes.com/articles/12694/20141017/taylor-swift-1989-tracklist-leak-twitter.htm

    OdpowiedzUsuń
  14. Ludzie, nigdy nie podawajcie swojego numeru telefonu, bo stracicie dużo pieniędzy.

    Co do tracklisty, to jest ta wydedukowana przez fanów (na tej stronie podana z kilkoma błędami - Blank Space, a nie Blank Spaced). W każdym razie większość, jeśli nie cała, tej listy jest prawidłowa, ale nie jest to tracklista potwierdzona i oficjalna.

    Oficjalną tracklistę dostaniemy jak płyta wycieknie :P

    OdpowiedzUsuń
  15. podobno piosenki już były ale ludzie pozgłaszali Taylor Nation i usuneli wszystkie :(

    OdpowiedzUsuń
  16. Kurcze, a tak bym posluchala ;/

    OdpowiedzUsuń
  17. Ehhh, czekam dalej i będę szukac. :-(

    OdpowiedzUsuń
  18. Poczekajcie do premiery, efekt będzie lepszy, poza tym docenmy też ciezka prace Taylor. Co do płyty to nie jestem przekonana tylko do WTNY ale reszta zapowiada się swietnie. Może dlatego ze pokochałam jej muzykę dopiero od Red, kiedy zaczęła eksperymentować z popem :)

    OdpowiedzUsuń
  19. http://i.imgur.com/Znck25G.jpg proszę co znalazłam

    OdpowiedzUsuń
  20. speedyshare.com/BfdU5/TS19.rar. znalazlam na jakims fotum

    OdpowiedzUsuń
  21. No to znamy pewną tracklistę :D

    OdpowiedzUsuń