Koncert w St. Louis, Missouri (29 września)
15:26Podczas drugiego koncertu w St. Louis gościem specjalnym był Nelly, z którym Taylor zaśpiewała "The Fix" oraz "Hot In Herre". Podczas tej drugiej piosenki na scenie dołączyły do nich dziewczyny z zespołu Haim. Podczas części akustycznej Taylor wykonała "Fifteen".

22 komentarze
https://mobile.twitter.com/SandiBorchetta kto to?
OdpowiedzUsuńhttps://youtube.com/watch?v=vjVcsBpjtLU skąd jest to video?
OdpowiedzUsuńŻona Scotta Borchetty i była stylistka Taylor.
OdpowiedzUsuńKogoś z ask.fm? Pierwszy raz na oczy je widzę.
OdpowiedzUsuńDzięki! Dostałam od niej follow na tt i nie wiedziałam, czy dać fback, czy to jakiś fejk :)
OdpowiedzUsuńTo jest Taylor?
OdpowiedzUsuńA wiadomo od kiedy do kiedy była jej stylistką? I od kiedy współpracuje z nią jej obecny stylista, Joseph Casell? I czy miała jakichś innych stylistów oprócz nich? Wybacz, że tak wypytuję, ale jesteś moim jedynym źródłem wiedzy na temat Taylor :)
OdpowiedzUsuńTo prawda, że kupiła dom w Beverly Hills? Według TMZ ewidencja podatkowa na to wskazuje...
OdpowiedzUsuńSą jakies nagrania z jej prywatnego koncertu?
OdpowiedzUsuńNiestety, nawet krótkiego klipu nie ma :(
OdpowiedzUsuńNie zagłębiałam się w tę sprawę, bardziej teraz mnie zastanawia, czy Taylor i Calvin zerwali... Taylor na twitterze starała się sprawiać wrażenie, że kupno tego domu to plotka wyssana z palca przez media, ale jednocześnie wcale temu nie zaprzeczyła. A wiadomo, że słowom Taylor nie można ufać. Prawdopodobnie faktycznie go kupiła i widzi w nim inwestycję, a nie dom mieszkalny (choć kto wie). Możliwe, że za rok czy dwa dowiemy się, że dom został sprzedany za cenę o 30% wyższą - nie byłby to pierwszy raz. Taylor ma nos do interesów po rodzicach, a handel dużej wartości nieruchomościami jest jej hobby w pewnym sensie.
OdpowiedzUsuńWygląda jak Taylor, głos też jest jej.
OdpowiedzUsuńOd początku jej kariery do ery Fearless - nie jestem pewna, kiedy przestała być jej stylistką, ale współpraca z Josephem rozpoczęła się pod koniec 2009 roku, więc pewnie mniej więcej wtedy.
OdpowiedzUsuńskąd podejrzenia że Taylor i Adam zerwali?
OdpowiedzUsuńdołączam do pytania :>
OdpowiedzUsuńBo nie widziano ich razem od dawna.
OdpowiedzUsuńpodobno ktoś widział Adama w Nashville gdy Taylor miała tam koncerty ale jeżeli naprawdę coś cię między nimi psuje to jestem strasznie zawiedziona bo liczyłam że pojawią się razem na czerwonym dywanie przed VMA
OdpowiedzUsuńSłyszałam. Ale bez zdjęć to nie do końca w to wierzę, bo Swifties mają historię zmyślania pewnych rzeczy. No ale poczekajmy.
OdpowiedzUsuńpowiedzmy że są nadal razem to myślisz że mogli by się pokazać razem na EMA czy raczej nie?
OdpowiedzUsuńJest możliwe. Pytanie, czy Taylor w ogóle będzie na gali, bo musiałaby zaraz po koncercie jechać na lotnisko.
OdpowiedzUsuńTyle nominacji i najlepszy przyjaciel jako prowdzoący ja na jej miejscu bym tego nie odpuściła
OdpowiedzUsuńJa raczej też :P
OdpowiedzUsuń