Koncert w St. Louis, Missouri (29 września)

15:26

Podczas drugiego koncertu w St. Louis gościem specjalnym był Nelly, z którym Taylor zaśpiewała "The Fix" oraz "Hot In Herre". Podczas tej drugiej piosenki na scenie dołączyły do nich dziewczyny z zespołu Haim. Podczas części akustycznej Taylor wykonała "Fifteen".


THE FIX / HOT IN HERRE



22 komentarze

  1. https://mobile.twitter.com/SandiBorchetta kto to?

    OdpowiedzUsuń
  2. https://youtube.com/watch?v=vjVcsBpjtLU skąd jest to video?

    OdpowiedzUsuń
  3. Żona Scotta Borchetty i była stylistka Taylor.

    OdpowiedzUsuń
  4. Kogoś z ask.fm? Pierwszy raz na oczy je widzę.

    OdpowiedzUsuń
  5. Dzięki! Dostałam od niej follow na tt i nie wiedziałam, czy dać fback, czy to jakiś fejk :)

    OdpowiedzUsuń
  6. A wiadomo od kiedy do kiedy była jej stylistką? I od kiedy współpracuje z nią jej obecny stylista, Joseph Casell? I czy miała jakichś innych stylistów oprócz nich? Wybacz, że tak wypytuję, ale jesteś moim jedynym źródłem wiedzy na temat Taylor :)

    OdpowiedzUsuń
  7. To prawda, że kupiła dom w Beverly Hills? Według TMZ ewidencja podatkowa na to wskazuje...

    OdpowiedzUsuń
  8. Są jakies nagrania z jej prywatnego koncertu?

    OdpowiedzUsuń
  9. Niestety, nawet krótkiego klipu nie ma :(

    OdpowiedzUsuń
  10. Nie zagłębiałam się w tę sprawę, bardziej teraz mnie zastanawia, czy Taylor i Calvin zerwali... Taylor na twitterze starała się sprawiać wrażenie, że kupno tego domu to plotka wyssana z palca przez media, ale jednocześnie wcale temu nie zaprzeczyła. A wiadomo, że słowom Taylor nie można ufać. Prawdopodobnie faktycznie go kupiła i widzi w nim inwestycję, a nie dom mieszkalny (choć kto wie). Możliwe, że za rok czy dwa dowiemy się, że dom został sprzedany za cenę o 30% wyższą - nie byłby to pierwszy raz. Taylor ma nos do interesów po rodzicach, a handel dużej wartości nieruchomościami jest jej hobby w pewnym sensie.

    OdpowiedzUsuń
  11. Wygląda jak Taylor, głos też jest jej.

    OdpowiedzUsuń
  12. Od początku jej kariery do ery Fearless - nie jestem pewna, kiedy przestała być jej stylistką, ale współpraca z Josephem rozpoczęła się pod koniec 2009 roku, więc pewnie mniej więcej wtedy.

    OdpowiedzUsuń
  13. skąd podejrzenia że Taylor i Adam zerwali?

    OdpowiedzUsuń
  14. dołączam do pytania :>

    OdpowiedzUsuń
  15. Bo nie widziano ich razem od dawna.

    OdpowiedzUsuń
  16. podobno ktoś widział Adama w Nashville gdy Taylor miała tam koncerty ale jeżeli naprawdę coś cię między nimi psuje to jestem strasznie zawiedziona bo liczyłam że pojawią się razem na czerwonym dywanie przed VMA

    OdpowiedzUsuń
  17. Słyszałam. Ale bez zdjęć to nie do końca w to wierzę, bo Swifties mają historię zmyślania pewnych rzeczy. No ale poczekajmy.

    OdpowiedzUsuń
  18. powiedzmy że są nadal razem to myślisz że mogli by się pokazać razem na EMA czy raczej nie?

    OdpowiedzUsuń
  19. Jest możliwe. Pytanie, czy Taylor w ogóle będzie na gali, bo musiałaby zaraz po koncercie jechać na lotnisko.

    OdpowiedzUsuń
  20. Tyle nominacji i najlepszy przyjaciel jako prowdzoący ja na jej miejscu bym tego nie odpuściła

    OdpowiedzUsuń