Koncert w Toronto w Kanadzie (3 października)

16:45

Podczas drugiego koncertu w Toronto gościem specjalnym była Charlie XCX, z którym Taylor zaśpiewała "Boom Clap". Podczas części akustycznej Taylor wykonała "Fifteen".


BOOM CLAP



4 komentarze

  1. myślicie, że można się spodziewać dvd z obecnej trasy?

    OdpowiedzUsuń
  2. tak, ale nie na 100%

    OdpowiedzUsuń
  3. ma ktoś może ściągnięte 'you are in love' z koncertu? bardzo proszę :)

    OdpowiedzUsuń
  4. znalazłam tylko taką wersję akustyczną http://taylorremixes.tumblr.com/post/116250325197

    OdpowiedzUsuń