Koncert w Toronto w Kanadzie (3 października)
16:45Podczas drugiego koncertu w Toronto gościem specjalnym była Charlie XCX, z którym Taylor zaśpiewała "Boom Clap". Podczas części akustycznej Taylor wykonała "Fifteen".
Podczas drugiego koncertu w Toronto gościem specjalnym była Charlie XCX, z którym Taylor zaśpiewała "Boom Clap". Podczas części akustycznej Taylor wykonała "Fifteen".

Witajcie na pierwszej polskiej stronie o Taylor Swift, która działa od 2007 roku! Tylko tutaj znajdziecie najnowsze newsy o tej utalentowanej artystce!
Od grudnia 2017 roku blog przeniesiony pod nowy adres:
taylorswift.blog.onet.pl --->
lovely-taylorswift.blogspot.com
4 komentarze
myślicie, że można się spodziewać dvd z obecnej trasy?
OdpowiedzUsuńtak, ale nie na 100%
OdpowiedzUsuńma ktoś może ściągnięte 'you are in love' z koncertu? bardzo proszę :)
OdpowiedzUsuńznalazłam tylko taką wersję akustyczną http://taylorremixes.tumblr.com/post/116250325197
OdpowiedzUsuń