Pages
(Przenieś do…)
STRONA GŁÓWNA
O TAYLOR SWIFT
DYSKOGRAFIA
O PIOSENKACH
MULTIMEDIA
FORUM
▼
piątek, kwietnia 30, 2010
TIME (sesja zdjęciowa)
Reszta zdjęć z sesji
tutaj
.
2 komentarze:
~Mickey
30 kwietnia 2010 22:30
Zdjęcia cudne. Szczególnie upodobało mi się to pierwsze :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
~SweetTaylor
2 maja 2010 00:31
Fajnie wygląda. Umie wyrazić uczucia...
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer
Zdjęcia cudne. Szczególnie upodobało mi się to pierwsze :)
OdpowiedzUsuńFajnie wygląda. Umie wyrazić uczucia...
OdpowiedzUsuń