"Come back... be here" - tekst piosenki i tłumaczenie
00:33"COME BACK... BE HERE"
(tekst: Taylor Swift, Dan Wilson)
You said it in a simple way
4 AM, the second day
How strange that I don't know you at all
Stumbled through the long goodbye
One last kiss, then catch your flight
Right when I was just about to fall
I told myself don't get attached
But in my mind I play it back
Spinning faster than the plane that took you
And this is when the feeling sinks in
I don't wanna miss you like this
Come back... be here, come back... be here
I guess you're in New York today
I don't wanna need you this way
Come back... be here, come back... be here
The delicate beginning rush
The feeling you can know so much
Without knowing anything at all
And now that I can't put this down
If I had known what I know now
I never would have played so nonchalant
Taxi cabs and busy streets
That never bring you back to me
I can't help but wish you took me with you
And this is when the feeling sinks in
I don't wanna miss you like this
Come back... be here, come back... be here
I guess you're in London today
I don't wanna need you this way
Come back... be here, come back... be here
This is falling in love in the cruelest way
This is falling for you and you are worlds away
New York... be here
But you're in London and I break down
'Cause it's not fair that you're not around
This is when the feeling sinks in
I don't wanna miss you like this
Come back... be here, come back... be here
I guess you're in New York today
And I don't wanna need you this way
Come back... be here, come back... be here
I don't wanna miss you like this
Come back... be here, come back... be here
"WRACAJ... PRZYBĄDŹ TU"
(tłumaczenie: Luthien)
Uwaga – jeśli kopiujesz tłumaczenie – konieczne jest podanie autorki i adresu tego bloga.
Powiedziałeś to w prosty sposób
4 nad ranem drugiego dnia
Jakie to dziwne, że w ogóle cię nie znam
Ociągałeś się przy długim pożegnaniu
Ostatni pocałunek, a potem wsiadasz do samolotu
Właśnie wtedy, gdy już się prawie zakochałam
Mówię sobie: "Nie przywiązuj się"
Lecz widzę to wszystko w swoim umyśle
Wirujące szybciej niż samolot, który cię zabrał
I wtedy to uczucie dociera do mnie
Nie chcę tęsknić za tobą w taki sposób
Wracaj... przybądź tu, wracaj... przybądź tu
Domyślam się, że jesteś dziś w Nowym Jorku
Nie chcę potrzebować cię w taki sposób
Wracaj... przybądź tu, wracaj... przybądź tu
Ta delikatna, początkowa gorączka
Uczucie, że możesz wiedzieć tak wiele
Bez poznania w ogóle czegokolwiek
Teraz, kiedy nie mogę z tego zrezygnować
Gdybym wtedy wiedziała to, co wiem teraz
Nigdy nie zachowałabym się tak nonszalancko
Taksówki i zatłoczone ulice
Nigdy nie sprowadzają cię do mnie
Nic nie poradzę na to, że pragnę, byś wziął mnie ze sobą
I wtedy to uczucie dociera do mnie
Nie chcę tęsknić za tobą w taki sposób
Wracaj... przybądź tu, wracaj... przybądź tu
Domyślam się, że jesteś dziś w Londynie
Nie chcę potrzebować cię w taki sposób
Wracaj... przybądź tu, wracaj... przybądź tu
To jest zakochiwanie się w najokrutniejszy sposób
To jest zakochiwanie się w tobie, podczas gdy ty jesteś daleko stąd
Nowy Jork... przybądź tu
Lecz ty jesteś w Londynie, a ja załamuję się
Bo to niesprawiedliwe, że nie ma cię w pobliżu
I wtedy to uczucie dociera do mnie
Nie chcę tęsknić za tobą w taki sposób
Wracaj... przybądź tu, wracaj... przybądź tu
Domyślam się, że jesteś dziś w Nowym Jorku
Nie chcę potrzebować cię w taki sposób
Wracaj... przybądź tu, wracaj... przybądź tu
Nie chcę tęsknić za tobą w taki sposób
Wracaj... przybądź tu, wracaj... przybądź tu

7 komentarze
Piosenka, od której wprost nie można się uwolnić. <3
OdpowiedzUsuńGdybyś potrzebowała jakieś tłumaczenia jej piosenek, czy wywiadów, to daj znać :)
Są jakieś założenia do kogo ta piosenka się odnosi?
OdpowiedzUsuńJest przecudowna <3
Jake albo Harry.
OdpowiedzUsuńKiedy Tay chodziła z Jake'm?
OdpowiedzUsuńjesień 2010-wiosna 2011 (on & off)
OdpowiedzUsuńTa piosenka mi strasznie pasuje do harrego ale byla pisana jeszcze przed ich związkiem
OdpowiedzUsuńCuuuuudownaaaaaa!
OdpowiedzUsuń