"Come back... be here" - tekst piosenki i tłumaczenie

00:33

"COME BACK... BE HERE"
(tekst: Taylor Swift, Dan Wilson)

You said it in a simple way
4 AM, the second day
How strange that I don't know you at all
Stumbled through the long goodbye
One last kiss, then catch your flight
Right when I was just about to fall

I told myself don't get attached
But in my mind I play it back
Spinning faster than the plane that took you

And this is when the feeling sinks in
I don't wanna miss you like this
Come back... be here, come back... be here
I guess you're in New York today
I don't wanna need you this way
Come back... be here, come back... be here

The delicate beginning rush
The feeling you can know so much
Without knowing anything at all
And now that I can't put this down
If I had known what I know now
I never would have played so nonchalant

Taxi cabs and busy streets
That never bring you back to me
I can't help but wish you took me with you

And this is when the feeling sinks in
I don't wanna miss you like this
Come back... be here, come back... be here
I guess you're in London today
I don't wanna need you this way
Come back... be here, come back... be here

This is falling in love in the cruelest way
This is falling for you and you are worlds away

New York... be here
But you're in London and I break down
'Cause it's not fair that you're not around

This is when the feeling sinks in
I don't wanna miss you like this
Come back... be here, come back... be here
I guess you're in New York today
And I don't wanna need you this way
Come back... be here, come back... be here

I don't wanna miss you like this
Come back... be here, come back... be here

 

"WRACAJ... PRZYBĄDŹ TU"
(tłumaczenie: Luthien)

Uwaga – jeśli kopiujesz tłumaczenie – konieczne jest podanie autorki i adresu tego bloga.

Powiedziałeś to w prosty sposób
4 nad ranem drugiego dnia
Jakie to dziwne, że w ogóle cię nie znam
Ociągałeś się przy długim pożegnaniu
Ostatni pocałunek, a potem wsiadasz do samolotu
Właśnie wtedy, gdy już się prawie zakochałam

Mówię sobie: "Nie przywiązuj się"
Lecz widzę to wszystko w swoim umyśle
Wirujące szybciej niż samolot, który cię zabrał

I wtedy to uczucie dociera do mnie
Nie chcę tęsknić za tobą w taki sposób
Wracaj... przybądź tu, wracaj... przybądź tu
Domyślam się, że jesteś dziś w Nowym Jorku
Nie chcę potrzebować cię w taki sposób
Wracaj... przybądź tu, wracaj... przybądź tu

Ta delikatna, początkowa gorączka
Uczucie, że możesz wiedzieć tak wiele
Bez poznania w ogóle czegokolwiek
Teraz, kiedy nie mogę z tego zrezygnować
Gdybym wtedy wiedziała to, co wiem teraz
Nigdy nie zachowałabym się tak nonszalancko

Taksówki i zatłoczone ulice
Nigdy nie sprowadzają cię do mnie
Nic nie poradzę na to, że pragnę, byś wziął mnie ze sobą

I wtedy to uczucie dociera do mnie
Nie chcę tęsknić za tobą w taki sposób
Wracaj... przybądź tu, wracaj... przybądź tu
Domyślam się, że jesteś dziś w Londynie
Nie chcę potrzebować cię w taki sposób
Wracaj... przybądź tu, wracaj... przybądź tu

To jest zakochiwanie się w najokrutniejszy sposób
To jest zakochiwanie się w tobie, podczas gdy ty jesteś daleko stąd

Nowy Jork... przybądź tu
Lecz ty jesteś w Londynie, a ja załamuję się
Bo to niesprawiedliwe, że nie ma cię w pobliżu

I wtedy to uczucie dociera do mnie
Nie chcę tęsknić za tobą w taki sposób
Wracaj... przybądź tu, wracaj... przybądź tu
Domyślam się, że jesteś dziś w Nowym Jorku
Nie chcę potrzebować cię w taki sposób
Wracaj... przybądź tu, wracaj... przybądź tu

Nie chcę tęsknić za tobą w taki sposób
Wracaj... przybądź tu, wracaj... przybądź tu

7 komentarze

  1. Piosenka, od której wprost nie można się uwolnić. <3
    Gdybyś potrzebowała jakieś tłumaczenia jej piosenek, czy wywiadów, to daj znać :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Są jakieś założenia do kogo ta piosenka się odnosi?
    Jest przecudowna <3

    OdpowiedzUsuń
  3. Kiedy Tay chodziła z Jake'm?

    OdpowiedzUsuń
  4. jesień 2010-wiosna 2011 (on & off)

    OdpowiedzUsuń
  5. Ta piosenka mi strasznie pasuje do harrego ale byla pisana jeszcze przed ich związkiem

    OdpowiedzUsuń