Oficjalna tracklista "1989"

21:42

18 komentarze

  1. Heej, jak wyglada sprawa wycieków? Są juz? Bo jakos znaleźć note moge. Ma ktos jakieś linki? ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja znalazłam jeden, pobrał sie album w ZIP, ale żeby pobrać do niego hasło potrzebny był nr telefonu :( wiec obstawiłam że to fake i tyle :(

    OdpowiedzUsuń
  3. Jak tylko będzie wyciek, to go wrzucę. Póki co mnóstwo trolli i ludzi, którzy przesłuchują album, ale go nie chcą wrzucić.

    OdpowiedzUsuń
  4. Mam nadzieje ze wycieknie jak najszybciej. Tak, tak, ale ze mnie niedobra Swiftie, ale nic nie poradze, ze chce juz to uslyszec i pobrac na telefon. I tak mam zamiar kupic album, ale chcialabym miec 1989 tez na komorce... Chociaz czasami jak widze na tumblrze posty wszystkich oddanych fanek, to czuje sie, jakbym byla o niebo gorsza...

    OdpowiedzUsuń
  5. http://simswift.tumblr.com/post/100775294803/listen fragment bad blood :D

    OdpowiedzUsuń
  6. Fajnie się zapowiada :-D

    OdpowiedzUsuń
  7. http://toxicplum.tumblr.com tu tez jest fragment...cudo, nie moge sie doczekac płyty ;-)

    OdpowiedzUsuń
  8. Powtórzę po raz kolejny, że zgrać możesz z płyty utwory poprzez program iTunes bez żadnego problemu. Nie trzeba ściągać mp3. I naprawdę, czekamy już tyle czasu, co nam da kilka dni więcej? Poczekajmy w tej ekscytacji razem z Taylor! Serio, mnie skręca, chcę już to, ale czekam cierpliwie, należy jej się to! :D
    a tak w ogóle, są już płyty w empiku jako pozycje, ale jeszcze niedostępne w ogóle do zamówienia nawet, tylko jest data 28.
    http://www.empik.com/1989-deluxe-edt-taylor-swift,p1102228341,muzyka-p

    A i jestem ciekawa, czy ktoś się orientuje, czy w polskich wydaniach (znaczy nie chodzi mi o zagraniczna płyta - polska cena, tylko ogólnie tych kupowanych u nas) będą te wspomniane polaroidy???

    OdpowiedzUsuń
  9. http://superrmoist.tumblr.com/post/100809454783/all-of-taylor-swifts-1989-leaked-songs-today-in :D

    OdpowiedzUsuń
  10. http://i.imgur.com/6BKZNNg.jpg coś pięknego! <3 :D

    OdpowiedzUsuń
  11. https://www.youtube.com/watch?v=PVAfR3QjFKo&list=UUa6vGFO9ty8v5KZJXQxdhaw Out of the Woods live!! :D kocham ją <3

    OdpowiedzUsuń
  12. LUDZIE LUDZIE LUDZIE LUDZIE LUDZIE LUDZIEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEEEEEEEEEEEST!
    http://www72.zippyshare.com/v/55552312/file.html

    OdpowiedzUsuń
  13. Zgadzam się to toooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!! <3 :D :D

    OdpowiedzUsuń
  14. a mi komputer sie zepsul i nie mam jak T.T a na tel sie nie da :c

    OdpowiedzUsuń
  15. YEYEYEYEYYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

    OdpowiedzUsuń
  16. KOCHAM CIĘ KOBIETO :D PROSTO JAK DO DOMU DOTARŁAM

    OdpowiedzUsuń
  17. ja akurat czekałam aż mi się makaron ugotuje do obiadu i coś mnie tknęło, wchodzę na tweetera i pobrałam, zastanawiając się, czy mam antywirusa, otwieram, tytuły dziwne, ale włączam i *gleba* *dead* *ripme* i tak dalej xD

    onet: "wysyłasz kolejne komentarze zbyt szybko, zwolnij troszkę" wtf, nie można się nacieszyć :<

    OdpowiedzUsuń
  18. ~CrazySwiftie ● нσηєѕтℓу24 października 2014 22:45

    Zapowiada się nie nieziemsko!! Zobaczymy co dalej :D

    OdpowiedzUsuń