
Witajcie na pierwszej polskiej stronie o Taylor Swift, która działa od 2007 roku! Tylko tutaj znajdziecie najnowsze newsy o tej utalentowanej artystce!
Od grudnia 2017 roku blog przeniesiony pod nowy adres:
taylorswift.blog.onet.pl --->
lovely-taylorswift.blogspot.com
18 komentarze
Heej, jak wyglada sprawa wycieków? Są juz? Bo jakos znaleźć note moge. Ma ktos jakieś linki? ;-)
OdpowiedzUsuńJa znalazłam jeden, pobrał sie album w ZIP, ale żeby pobrać do niego hasło potrzebny był nr telefonu :( wiec obstawiłam że to fake i tyle :(
OdpowiedzUsuńJak tylko będzie wyciek, to go wrzucę. Póki co mnóstwo trolli i ludzi, którzy przesłuchują album, ale go nie chcą wrzucić.
OdpowiedzUsuńMam nadzieje ze wycieknie jak najszybciej. Tak, tak, ale ze mnie niedobra Swiftie, ale nic nie poradze, ze chce juz to uslyszec i pobrac na telefon. I tak mam zamiar kupic album, ale chcialabym miec 1989 tez na komorce... Chociaz czasami jak widze na tumblrze posty wszystkich oddanych fanek, to czuje sie, jakbym byla o niebo gorsza...
OdpowiedzUsuńhttp://simswift.tumblr.com/post/100775294803/listen fragment bad blood :D
OdpowiedzUsuńFajnie się zapowiada :-D
OdpowiedzUsuńhttp://toxicplum.tumblr.com tu tez jest fragment...cudo, nie moge sie doczekac płyty ;-)
OdpowiedzUsuńPowtórzę po raz kolejny, że zgrać możesz z płyty utwory poprzez program iTunes bez żadnego problemu. Nie trzeba ściągać mp3. I naprawdę, czekamy już tyle czasu, co nam da kilka dni więcej? Poczekajmy w tej ekscytacji razem z Taylor! Serio, mnie skręca, chcę już to, ale czekam cierpliwie, należy jej się to! :D
OdpowiedzUsuńa tak w ogóle, są już płyty w empiku jako pozycje, ale jeszcze niedostępne w ogóle do zamówienia nawet, tylko jest data 28.
http://www.empik.com/1989-deluxe-edt-taylor-swift,p1102228341,muzyka-p
A i jestem ciekawa, czy ktoś się orientuje, czy w polskich wydaniach (znaczy nie chodzi mi o zagraniczna płyta - polska cena, tylko ogólnie tych kupowanych u nas) będą te wspomniane polaroidy???
http://superrmoist.tumblr.com/post/100809454783/all-of-taylor-swifts-1989-leaked-songs-today-in :D
OdpowiedzUsuńhttp://i.imgur.com/6BKZNNg.jpg coś pięknego! <3 :D
OdpowiedzUsuńhttps://www.youtube.com/watch?v=PVAfR3QjFKo&list=UUa6vGFO9ty8v5KZJXQxdhaw Out of the Woods live!! :D kocham ją <3
OdpowiedzUsuńLUDZIE LUDZIE LUDZIE LUDZIE LUDZIE LUDZIEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEEEEEEEEEEEST!
OdpowiedzUsuńhttp://www72.zippyshare.com/v/55552312/file.html
Zgadzam się to toooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!! <3 :D :D
OdpowiedzUsuńa mi komputer sie zepsul i nie mam jak T.T a na tel sie nie da :c
OdpowiedzUsuńYEYEYEYEYYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYEYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
OdpowiedzUsuńKOCHAM CIĘ KOBIETO :D PROSTO JAK DO DOMU DOTARŁAM
OdpowiedzUsuńja akurat czekałam aż mi się makaron ugotuje do obiadu i coś mnie tknęło, wchodzę na tweetera i pobrałam, zastanawiając się, czy mam antywirusa, otwieram, tytuły dziwne, ale włączam i *gleba* *dead* *ripme* i tak dalej xD
OdpowiedzUsuńonet: "wysyłasz kolejne komentarze zbyt szybko, zwolnij troszkę" wtf, nie można się nacieszyć :<
Zapowiada się nie nieziemsko!! Zobaczymy co dalej :D
OdpowiedzUsuń