A gdzie to się odbyło? Też w Nowym Jorku? :)
tak, też w Nowym Jorku :)
Eej ma ktos moze skany z nowego brava? Sa tam cale dwie strony o Taylor i jej domu!
domie*
skanów nie mam, ale muszę cię rozczarować, ale to nie są zdjęcia JEJ mieszkania, tylko przykładowego mieszkania w tym kompleksie, ona swoje sama urządza.
Hei ja tez lubie taylor ( troche) no ale fajny blog duzo czsu nad nim pewnie spendzilasja mojego dzisiaj zalozylam www.IamNotSorryXD.blogspot.com
ostatnio przymierzałam szpilki o podobnej wysokości, nie umiałam w nich nawet stać a co dopiero chodzić, podziwiam ją ;)
A gdzie to się odbyło? Też w Nowym Jorku? :)
OdpowiedzUsuńtak, też w Nowym Jorku :)
OdpowiedzUsuńEej ma ktos moze skany z nowego brava? Sa tam cale dwie strony o Taylor i jej domu!
OdpowiedzUsuńdomie*
OdpowiedzUsuńskanów nie mam, ale muszę cię rozczarować, ale to nie są zdjęcia JEJ mieszkania, tylko przykładowego mieszkania w tym kompleksie, ona swoje sama urządza.
OdpowiedzUsuńHei ja tez lubie taylor ( troche) no ale fajny blog duzo czsu nad nim pewnie spendzilasja mojego dzisiaj zalozylam www.IamNotSorryXD.blogspot.com
OdpowiedzUsuńostatnio przymierzałam szpilki o podobnej wysokości, nie umiałam w nich nawet stać a co dopiero chodzić, podziwiam ją ;)
OdpowiedzUsuń